Září 2010

Parkury Žido + dostihy Hipo

27. září 2010 v 15:46 | _Verůů_ |  Moje fotky
Ahoj,
tak jak už jsem psala: Byla jsem na parkurech i na dostihách. Kdo by si chtěl přečíst, co se celý ten den událo, může a ocením to :))
odělovač

Pozvání? 2v1

24. září 2010 v 20:06 | _Verůů_ |  Ostatní
Ahoj,
omlouvám se, že jsem se celý týden neozvala, ale měla jsem toho tak nějak nad hlavu a na blog ani pomyšlení ani nálada.

odělovač
JInak zítra budu mít hodně nabytý den! Hned ráno jedeme do Židovic, kde budou parkury. Od města kde bydlím je to celkem kus, ale přemluvila jsem tátu, jestli by nás tam hodil. Pojedu tam poprvé, tak doufám, že tam nikde s kámoškou nebudem bloudit. Kdyby se někdo chtěl přijít podívat, tak bližší info najde >TADY<.
Potom asi kolem 2 odpoledne nás taťka odveze a hodí nás cestou na Hipodrom. byla jsem tam minulý víkend na parkurech, ale teď jdeme na dostihy. Zase bližší info >TADY<.
Název celého dostihového dne je Cena Zimní královny Ústeckého kraje.

Moc se tam těším. Udělala jsem si takovou koňskou závodní sobotu :D

Parkury 18.9. - 19.9.

20. září 2010 v 18:47 | _Verůů_ |  Ostatní
Parkury 18.9. - 19.9.


Parkury 18.9.

17. září 2010 v 21:25 | _Verůů_ |  Ostatní
Ahoj,
tak zítra razím na parkury! Už se moooc těším. Jdu ještě s holkama o koní, takže si aspoň pokecáme. Beru i foťák :)) Kdo bydlí v okolí, tak se určitě přijďte mrknout, mám parkury na Hipodromu moc ráda! Stáj je zaměřená i na dostihy, kdysi jsem tam chodila, mají tam moc super koně :))

DSC_0174.JPG

Něco na pobavení !

15. září 2010 v 17:53 | _Verůů_ |  Ostatní
Ahoj,
no delší dobu jsem se neozvala, ale teď už jsem tu. Něco jsem se snažila vyřešit a zatim nevyřešila.
Ale k nadpisu: Na googlu jsem našla jeden obrázek, když jsem to viděla poprvé, tak jsem se řezala smíchy :DD Nemusíte se bát je to udělaný přes počítač ! ;)

Kůň rocker :D

Den horníků 10.9.

12. září 2010 v 18:50 | _Verůů_ |  Moje fotky
Ahoj,
promiňte, že jsem se neozvala, ale v pátek jsem byla na Hipodromu na dni horníků a pak jsem šla spát ke kámošce a hned ráno jsem jela k babičce. Na hipodromu holky vodili koně a zpívala tam i Olga Lounová. Udělala jsem nějaký fotky, tak tady je máte.
odělovač

Tak co?

9. září 2010 v 19:49 | _Verůů_ |  Moje kecy
Ahoj,
omlouvám se těm, kterých se  předchozí článek něčím dotknul. Ale vcelku to už nechci řešit! Jen bych chtěla vědět kdo končí a kdo ne. Mám v tom zmatek, takže bych po vás chtěla do komentů napsat jestli končíte nebo ne. Byla bych ráda, kdyby to bylo definitivní rozhodnutí.

Děkuju

Blogový mor?

8. září 2010 v 17:15 | _Verůů_ |  Moje kecy
Ahoj,
ze začátku bych chtěla napsat: Ne, neodcházím. Nechci být ta, kterou postihl nějaký mor či co. Všichni z mých nejlepších SB začali končit. Zabila bych toho kdo Lucuš smazal blog. Nechápu jaký to pro něj mělo význam, jestli žárlivost, champtivost? Každopádně je mi Lucuš líto! Ale co mě ještě víc mrzí: Končí skoro všechny blogy. Začalo to u Jingas-lin a asi to za chvilku skončí tím, že budu bez SBéček. Chtěla jsem zdělit jen tohle. Všichni píší, že to není kvůli Jingas-lin, ale nejsem si s tím moc jistá. Každopádně děkuju za přečtení článku ! ♥

Tělák + novinky ♥

7. září 2010 v 17:28 | _Verůů_ |  Moje kecy
Ahojky,
asi bych začla tím, proč jsem se dlouho neozvala. Je teprve začátek školního roku a už nestíhám. Chci vidět co budu dělat až se to celý rozjede. Jinak jsme dneska měli odpolku a o ní tělák. Máme novýho telocvikáře ♥ Úplně Mmm :D Trénoval fobal, takže v poho. Ale ty rozcvičky jsou nekonečný, ale pak jsme  přetahovaly lano. Dělali jsme jeden cvik a museli jsme si lehnout až na zem a ta druhá nám měla pomoct. Kámoška je taková dobrá duše :D že mi div nezlobila záda :D úplně mě tlačila dolů a mě prokřupávali záda :DD Myslela jsem, že ji zabiju :DD ://

odělovač
A k blogu? Chystám nový desing, ale nic neslibuju, znám se :D. Dneska bych chtěla dát ještě teorii nebo nějaký plemeno. Nevim proč, ale u SB Lucuš se mi nechce nalézt stránka a píše mi to, že blog neexistuje. Jen bych se chtěla zeptat jestli vám to jde nebo nejde??

odělovač
A škola? V pohodě. Ale matika je fakt úděsná! Matika mě baví, ale ne s touhle učitelkou. Má fakt nudný hodiny!
Jinak mi asi zruší florbal :(( Zkusim učitelku ještě překecat, ale nevim jak to bude. Místo toho bych chtěla chodit na atletiku a asi fotbal.
Na koně půjdu asi až příští týden. Až se to tam všechno srovná. Neni tam teď trenérka a holky se furt dohadujou, takže tam teď nechci být.

odělovač
Toť vše! :D

Mandlové rohlíčky

4. září 2010 v 20:48 | _Verůů_ |  Moje kecy
Ahój :)
Včera jsem se neozvala, protože mi bylo špatně, mamka si mě byla vyzvednout ze školy a celej den jsem ležela. Doufám, že to pochopíte, ale fakt jsem neměla sílu se doplazit k počítači a ještě k tomu psát článek.


No a k dnešku ?
Mandlové rohlíčky

Dneska jsem se rzohodla upéct mandlový rohlíčky. Povedly se! Ale pekla jsem je až k večeru. Celý den jsem byla nakupovat sešity a pak jsem musela všech 25 sešitů nadepsat, obalit a ještě rozdělit.
Dneska bych chtěla přidat ještě teorii když ji stihnu.
Tak zatim ALOHA :)